İnsan Kaynakları Politikası

TEKBAŞ GRUP
MOTTO

İşimiz

Gücümüz

İnsan

Bizi Biz Yapan Değerler

Güvenilirlik

Şeffaflık

Yenilik

Tutku

Cesaret

VİZYON

Bulunduğu her alanda gelişimin ve yeniliğin dokunuşlarını hissettiren bir dünya markası olmak.

KRİTERLER

– Eşitlik ilkesi tüm personel için aynıdır
– Farklılıkların fark yarattığı bakış açısıyla fikir ve projelerin önemi
– Yenilik ve gelişme varlığımızın temelleridir
– Tutkunun peşinde, üretmeye odaklı çalışanların kültürünü oluşturmak ve sürdürmek.
– Çalışan deneyimine önem verir ve bu deneyimlere değer katar.
– Ben değilim’; ‘BİZ’ kültürü her çalışanda hissedilir
– Problem değil; çözüm odaklı yaklaşım
– Bir birey değil; takım ruhunun canlı tutulduğu yer

Bir dünya içinde sizleri bizim dünyamıza bekliyoruz.

Tekbaş'a Üye Olmak İçin...

En iyi yetenekleri şirketimize katma stratejisiyle işe alım ve yerleştirme süreçlerini kurum kültürü ve görev tanımına uygun olarak yürütür, çok dikkatli ve dikkatli bir seçme ve yerleştirme süreci uygularız. “BİZ” algısını benimseyen çalışanlarla yolumuzu belirler; ben değilim''. İş yapış şeklimizin temelini oluşturan "Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarı Odaklılık" adaylarda aradığımız ortak yetkinliklerdir. TEKBAŞ çalışanları, müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve hizmetleri sunmak ve benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatmak için “Hız, Şeffaflık ve Güven” ilkeleriyle çalışmaktadır. Bu doğrultuda "Hız, Şeffaflık ve Güven" TEKBAŞ'ta çalışmak isteyen adaylarda aradığımız ortak davranış göstergeleridir.Aradığımız ortak özellikler; kendine güvenen, istekli ve azimli, iletişim becerileri güçlü, yaratıcı ve analitik düşünme becerilerine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilen ve değişime uyum sağlayabilen.

Tekbaş'ta Gelişim

TEKBAŞ AKADEMİ ile özellikle kariyerlerinde lider adayların yetkinlik gelişimine katkı sağlayacak bir program oluşturduk. Gelişimi eğlenceli hale getiren eğitimler, rol oyunları, atölye çalışmaları ile hem kişisel hem de fonksiyonel yetkinliklerin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Tekbaş Sahnesi

TEKBAŞ çalışanlarının her biri özeldir. TEKBAŞ SCENE ile çalışanlarımızın deneyimlerini, başarı veya başarısızlık hikayelerini dinledik ve bir paylaşım platformu hayal ettik. Çalışanlarımıza “Senin Sahnen” mikrofonunu veriyor, bilgi ve deneyimlerini paylaşıyoruz. Paylaşmak eğitim gibi bitmez.

Tekbaş'ta Kariyer

Kariyer.net, Linked In ve Tekbaş Grup web siteleri üzerinden başvuru yaparak dünyamıza katılıp Tekbaş ailesinde yer almak için ilk adımı atabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

© 2023 Tekbaş Grup. Tüm Hakları Saklıdır.